| Артикул | с07892 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08209 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08243 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08407 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08647 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08887 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08913 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06378 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02826 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с06194 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06861 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06981 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07143 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07656 |
| Вага | 1.31 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07803 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07857 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07870 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07929 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08023 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08068 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08249 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08252 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | с08296 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08307 |
| Вага | 1.59 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08570 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08715 |
| Вага | 2.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07492 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04416 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04483 |
| Вага | 7.44 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |