| Артикул | с08595 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08944 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09027 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07491 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05020 |
| Вага | 7.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05340 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05663 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05844 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06443 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06456 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06692 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06902 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06986 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05953 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07149 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07212 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07385 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07543 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08350 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08459 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08607 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08767 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08623 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07798 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08880 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08918 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08872 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09009 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06377 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |