| Артикул | сб0488м |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09582 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09580 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09575 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123331 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09573 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09570 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перидот (хризоліт), Цитрин, З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | 344971121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345231121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122801 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 344661121 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344881121 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 122817 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 344671121 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344901121 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344891121 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344681121 |
| Вага | 2.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 344701121 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 345221121 |
| Вага | 3.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09567 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08881 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09565 |
| Вага | 3.86 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09558 |
| Вага | 7.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0646di |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 2498/1p-HSPH |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | 2527/1p-QGR |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Хризоліт |
| Артикул | сб0627ca |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |