| Артикул | 123499 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 7373р |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09505 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09503 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09504 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40067 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40070 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40034 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09494 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09495 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08990 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122490 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08704 |
| Вага | 8.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123289 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09485 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09484 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123357 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с01275 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123293 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09473 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7367 |
| Вага | 11.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7360 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123444 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 123445 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | 7323 |
| Вага | 14.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |