| Артикул | 123512 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123514 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123513 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | с09530 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09532 |
| Вага | 11.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09531 |
| Вага | 6.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123509 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09496 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09529 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09528 |
| Вага | 4.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40013 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123510 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO010 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0582cha |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с09521 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09513 |
| Вага | 2.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09514 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO006 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO007 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO008 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO013 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | ESO009 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO019 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO018 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO020 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO017 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09506 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123501 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр, З каменями |
| Артикул | 123498 |
| Вага | 5.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123500 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |