| Артикул | 40067 |
| Вага | 0.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40070 |
| Вага | 0.49 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06325 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | 40034 |
| Вага | 0.52 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05032 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123368 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09494 |
| Вага | 5.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09495 |
| Вага | 4.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05541 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06300 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08990 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2340/1р-3PWT |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123349 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08704 |
| Вага | 8.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09485 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123449 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06348 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09484 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09473 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7367 |
| Вага | 11.55 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7360 |
| Вага | 8.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08210 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7323 |
| Вага | 14.05 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123422 |
| Вага | 5.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |