| Артикул | с09438 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09164 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06712 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09467 |
| Вага | 2.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122754 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07152 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08665 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2546/1р-QSWB |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08916 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 121304 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 123249 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08885 |
| Вага | 0.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09469 |
| Вага | 3.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09470 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09468 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07963 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08317 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06384 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08101 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08370 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09390 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09389 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09379 |
| Вага | 4.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08122 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40069 |
| Вага | 0.44 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08706 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09337 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |