| Артикул | 123096 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08108 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08820 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05813 |
| Вага | 5.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09197 |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7335 |
| Вага | 19.65 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05963 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09430 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09423 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09421 |
| Вага | 5.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08866 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09420 |
| Вага | 5.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09422 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09424 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09419 |
| Вага | 3.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09417 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06366 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09411 |
| Вага | 4.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08183 |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 2339/1р-PWT |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09397 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09365 |
| Вага | 2.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7288 |
| Вага | 11.75 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7363род |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122079 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с09348 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |