| Артикул | с06791 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09368 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07115 |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07490 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09367 |
| Вага | 4.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07986 |
| Вага | 3.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | ESO002 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09376 |
| Вага | 5.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09157 |
| Вага | 6.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09373 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09371 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09374 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05437 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09361 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 2279/9p-PWT |
| Вага | 2.48 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06411 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08065 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09341 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07537 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 4873 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 342791121 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08007 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 342661121 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08414 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123361 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 311951121 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09333 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123359 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |