| Артикул | 123421 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09335 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09331 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08397 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05473 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с09330 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09338 |
| Вага | 4.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05940 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09345 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123152 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07943 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123236 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08046 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08302 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08474 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08711 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123483 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123486 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123390 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123482 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123480 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123481 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 123485 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123479 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123484 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06195 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09010 |
| Вага | 3.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |