| Артикул | с05472 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122815 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07113 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06302 |
| Вага | 0.72 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122553 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122355 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06363 |
| Вага | 3.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с04414 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07890 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07435 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06453 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08599 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06294 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07746 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08014 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122546 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06458 |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122583 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04413 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122586 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06695 |
| Вага | 3.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07982 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06412 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122847 |
| Вага | 5.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08601 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07300 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07482 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06408 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |