| Артикул | с07073 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07155 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07197 |
| Вага | 3.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08223 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01270 |
| Вага | 5.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08460 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05704 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08227 |
| Вага | 7.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08277 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08347 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08502 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08556 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07737 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08480 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07559 |
| Вага | 8.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07075 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07232 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122919 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07947 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08486 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122817 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122490 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01275 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05061 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с05029 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05763 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07116 |
| Вага | 3.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08369 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122768 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |