| Артикул | 12010ас |
| Вага | 8.32 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122573 |
| Вага | 5.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122912 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05475 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | 123502 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05817 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06186 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05818 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с04115 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05275 |
| Вага | 2.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05885 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05032 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06048 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07770 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06325 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06300 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06328 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Опал |
| Артикул | с06934 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06192 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06712 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08056 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06402 |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07152 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08665 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04834 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06364 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06384 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123277 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08370 |
| Вага | 3.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |