| Артикул | с09294 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с07631 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05444 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09295 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09319 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с09323 |
| Вага | 4.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06180 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06044 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06195 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06693 |
| Вага | 3.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07040 |
| Вага | 3.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09318 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09284 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09285 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07717 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05945 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06227 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122502 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07112 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09287 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08334 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08697 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122351 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | с06223 |
| Вага | 3.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122574 |
| Вага | 5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123363 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0589lg |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123386 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06278 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |