| Артикул | 122477 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122520 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06989 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07169 |
| Вага | 3.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07796 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09237 |
| Вага | 2.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с09236 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06078 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09240 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09223 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05188 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122489 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122654 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07340 |
| Вага | 4.08 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122988 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07633 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07997 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06894 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08333 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123351 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05019 |
| Вага | 7.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06053 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06175 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06863 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07145 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07257 |
| Вага | 2.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122987 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09175 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |