| Артикул | с05283 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04923 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122643 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06706 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06071 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06900 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122713 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06997 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06952 |
| Вага | 5.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07177 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07397 |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07060 |
| Вага | 5.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07779 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07797 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05341 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05450 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05695 |
| Вага | 5.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06070 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06198 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06378 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122629 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06713 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06709 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06708 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122531 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07124 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07039 |
| Вага | 3.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07843 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |