| Артикул | с05762 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 902-01195 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | OR118110 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05485 |
| Вага | 3.62 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с06049 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122468 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06194 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06365 |
| Вага | 5.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122636 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122785 |
| Вага | 3.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122837 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07143 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122878 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07291 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07663 |
| Вага | 4.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06361 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04416 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05122 |
| Вага | 5.48 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05307 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06042 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06185 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06360 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06452 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122591 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06685 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06723 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06765 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06926 |
| Вага | 1.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |