| Артикул | с05844 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06267 |
| Вага | 1.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122563 |
| Вага | 4.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06457 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06456 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122570 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06684 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06692 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06711 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с06831 |
| Вага | 4.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122743 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06983 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07149 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122913 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07041 |
| Вага | 3.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04082 |
| Вага | 2.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123068 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02825 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04418 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05243 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05282 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04989 |
| Вага | 7.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05845 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06081 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05815 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06133 |
| Вага | 5.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |