| Артикул | с05819 |
| Вага | 3.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06443 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122575 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122626 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122645 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06902 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122793 |
| Вага | 4.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06832 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07322 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07888 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07321 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05228 |
| Вага | 6.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122179 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05620 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06152 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06182 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06308 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06418 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06521 |
| Вага | 4.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06722 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06966 |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06980 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07180 |
| Вага | 4.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122883 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07312 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07275 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122952 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07600 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07778 |
| Вага | 3.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |