| Артикул | с06986 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07150 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07179 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122908 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07285 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с06132 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07645 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07636 |
| Вага | 1.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08057 |
| Вага | 2.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02015 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05020 |
| Вага | 7.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05216 |
| Вага | 3.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Піроп (гранат) |
| Артикул | с05412 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05591 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06172 |
| Вага | 4.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06520 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122568 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122630 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07524 |
| Вага | 5.15 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06377 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05227 |
| Вага | 5.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05340 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05663 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05447 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |