| Артикул | с07074 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122871 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122201 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR116150 |
| Вага | 1.27 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122916 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07046 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08481 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07061 |
| Вага | 7.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07589 |
| Вага | 9.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05293 |
| Вага | 4.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Кварц |
| Артикул | с07076 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07913 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06755 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08485 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR131110 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08511 |
| Вага | 2.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122861 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07194 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122906 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07886 |
| Вага | 7.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08229 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06694 |
| Вага | 3.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07013 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08188 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08197 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03686 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122491 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с02964 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |