| Артикул | с05257 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Димчастий кварц |
| Артикул | 122182 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 12975 |
| Вага | 4.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 121873 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05854 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06149 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06043 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06280 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06298 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06379 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122499 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06413 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06862 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122844 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07104 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122868 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07200 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122868love |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122862 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07369 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07414 |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07511 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07665 |
| Вага | 4.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07909 |
| Вага | 6.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08037 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |