| Артикул | с07437 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал, З каменями |
| Артикул | с07483 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123020 |
| Вага | 3.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07552 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07668 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07753 |
| Вага | 3.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07785 |
| Вага | 2.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с03467 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08200 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123306 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08829 |
| Вага | 5.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08894 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08902 |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121958 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05259 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Аметист |
| Артикул | с05457 |
| Вага | 4.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05074 |
| Вага | 7.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05924 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05849 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05308 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06184 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06315 |
| Вага | 3.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122552 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122584 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122614 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | с06703 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07509 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 122752 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06962 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |