| Артикул | с06643 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06682 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122637 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06830 |
| Вага | 4.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с06913 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07014 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122820 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122827 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07123 |
| Вага | 2.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122882 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07231 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07335 |
| Вага | 2.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Аметист, З каменями |
| Артикул | с07368 |
| Вага | 4.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07401 |
| Вага | 4.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07395 |
| Вага | 2.52 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07481 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07608 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07018 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07789 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07662 |
| Вага | 4.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07632 |
| Вага | 3.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07881 |
| Вага | 3.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07419 |
| Вага | 4.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0428gl |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с08127 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08141 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08437 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07315 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08772 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01636 |
| Вага | 6.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (натуральні) |