| Артикул | с05401 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08762 |
| Вага | 1.42 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05887 |
| Вага | 8.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні), З каменями |
| Артикул | 122390 |
| Вага | 8.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06258 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06233 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06275 |
| Вага | 5.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06303 |
| Вага | 4.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06624 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06410 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06533 |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06681 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122613 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | 580087в |
| Вага | 2.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06689 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06696 |
| Вага | 1.49 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06697 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06973 |
| Вага | 1.32 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06979 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07171 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06923 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122909 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07330 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07480 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123067 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07634 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 580087вd |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07781 |
| Вага | 3.39 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |