| Артикул | с06947 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06948 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06956 |
| Вага | 5.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06988 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06984 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07002 |
| Вага | 3.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122822 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07199 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07213 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07276 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122993 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0349y |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07105 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07553 |
| Вага | 4.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07581 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07794 |
| Вага | 3.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07971 |
| Вага | 4.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08236 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08300 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08534 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08598 |
| Вага | 6.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0567sm |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09004 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09078 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0091cha |
| Вага | 2.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с01928 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05458 |
| Вага | 4.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05526 |
| Вага | 5.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05474 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Опал |
| Артикул | с04392 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |