| Артикул | с07396 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07666 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07674 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07768 |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07772 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07916 |
| Вага | 5.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08272 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01376 |
| Вага | 2.56 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05775 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08610 |
| Вага | 5.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09002 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09049 |
| Вага | 2.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09066 |
| Вага | 2.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09003 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04136 |
| Вага | 1.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04760 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04946 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05189 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05258 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Хризопраз |
| Артикул | с05333 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Сапфір |
| Артикул | 122295 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05700 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с04530 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06108 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0224са |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | с06153 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06055 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122178 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Піроп (гранат) |