| Артикул | с06265 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с01873 |
| Вага | 0.73 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06316 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06318 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06420 |
| Вага | 8.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06491 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06604 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Топаз |
| Артикул | с06702 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07001 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06993 |
| Вага | 5.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07142 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07175 |
| Вага | 4.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06715 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07193 |
| Вага | 6.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07272 |
| Вага | 6.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07003 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122931 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07394 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0347di |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07377 |
| Вага | 3.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07512 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07576 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07644 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06704 |
| Вага | 2.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08214 |
| Вага | 4.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08217 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08228 |
| Вага | 7.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с00945 |
| Вага | 2.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08771 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07784 |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |