| Артикул | с06954 |
| Вага | 3.75 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122823 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122880 |
| Вага | 5.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07210 |
| Вага | 3.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07207 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122915 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123014 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07375 |
| Вага | 3.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07802 |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07914 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08054 |
| Вага | 3.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07815 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07144 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07938 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 12515 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04355 |
| Вага | 1.21 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04954 |
| Вага | 4.43 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | с05317 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06170 |
| Вага | 4.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06173 |
| Вага | 5.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05851 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06187 |
| Вага | 3.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06226 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06232 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05407 |
| Вага | 4.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122551 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08731 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06414 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |