| Артикул | с09040 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09176 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с03468 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05242 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05233 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06176 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06197 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122500 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122619 |
| Вага | 3.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (штучні) |
| Артикул | 122913л |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07050 |
| Вага | 7.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07219 |
| Вага | 3.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122929 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07326 |
| Вага | 4.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07748 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07638 |
| Вага | 3.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04862 |
| Вага | 3.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05226 |
| Вага | 4.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05281 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с05809 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06190 |
| Вага | 3.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122557 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122593 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122683 |
| Вага | 6.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07008 |
| Вага | 4.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06285 |
| Вага | 3.6 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с07664 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с07827 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08295 |
| Вага | 6.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | с08364 |
| Вага | 2.67 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |