| Артикул | 470578 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07290 |
| Вага | 6.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122939 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | С1004 |
| Вага | 6.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 102-10067 |
| Вага | 2.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07386 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 480075М |
| Вага | 4.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07813 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07836 |
| Вага | 2.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07810 |
| Вага | 2.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07840 |
| Вага | 4.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07826 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0382z |
| Вага | 3.54 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07972 |
| Вага | 2.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08010 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08282 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08515 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08532 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08770 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06857 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0551mi |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0544са |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с09056 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с09077 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08555 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122783 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122635 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 470094 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |