| Артикул | 122881 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122876 |
| Вага | 6.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122899 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122879 |
| Вага | 6.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123006 |
| Вага | 1.14 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07560 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08299 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с08514 |
| Вага | 2.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | с08531 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08554 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123503 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09324 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09320 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с09321 |
| Вага | 4.44 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Малахіт |
| Артикул | с09239 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09219 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123443 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Емаль |
| Артикул | с04775 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07334 |
| Вага | 4.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 121231 |
| Вага | 4.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні) |
| Артикул | 12737 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121310 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт, Перли (штучні) |
| Артикул | 122112 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | с03326 |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122920 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04761 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122002 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перламутр |
| Артикул | 122003 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |
| Артикул | 121683 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 121963 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Онікс |