| Артикул | 122638 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06710 |
| Вага | 3.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с06699 |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122114 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122655 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с06074 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с04614 |
| Вага | 5.27 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06737 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06770 |
| Вага | 1.52 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04110 |
| Вага | 3.49 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122781 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01580 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05790 |
| Вага | 1.12 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122786 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123343 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122792 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122836 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122835 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122832 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122819 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122821 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Турмалін |
| Артикул | 122843 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05042 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Піроп (гранат) |
| Артикул | с07055 |
| Вага | 0.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05811 |
| Вага | 5.52 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07070 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07178 |
| Вага | 4.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с05043 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт, Аметист |
| Артикул | с07270 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07268 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |