| Артикул | с07233 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07278 |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07311 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07314 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122938 |
| Вага | 6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122950 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122943 |
| Вага | 2.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122949 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07325 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122957 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07341 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07009 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07392 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0353y |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | сб0352y |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07439 |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Опал, З каменями |
| Артикул | 122731 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123055 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06772 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01290 |
| Вага | 5.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07577 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123103 |
| Вага | 4.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123159 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | 122567 |
| Вага | 6.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122587 |
| Вага | 5.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07865 |
| Вага | 4.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 123204 |
| Вага | 4.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07891 |
| Вага | 4.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с07218 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07993 |
| Вага | 1.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |