| Артикул | 123291 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123017 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06378 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08151 |
| Вага | 0.89 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122739 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123192 |
| Вага | 0 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06361 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07492 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07678 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123108 |
| Вага | 1.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06360 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06377 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 4992 |
| Вага | 1.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08039 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122913 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122901 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08047 |
| Вага | 0.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122665 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06379 |
| Вага | 0.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123144 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08019 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08020 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08024 |
| Вага | 0.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07475 |
| Вага | 0.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123109 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07736 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07478 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08043 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |