| Артикул | 123194 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122871 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08260 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с07589 |
| Вага | 9.69 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08251 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 902-01400 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40023 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08386 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122861 |
| Вага | 10 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 40024.2 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123184 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08041 |
| Вага | 2.2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08385 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123183 |
| Вага | 2.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07920 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08431 |
| Вага | 1.39 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07559 |
| Вага | 8.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07947 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08698 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07911 |
| Вага | 0.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09529 |
| Вага | 2.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с09446 |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122833 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122913л |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7238 |
| Вага | 0.45 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123297 |
| Вага | 1.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |