| Артикул | 123101 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123212 |
| Вага | 0.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123214 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123107 |
| Вага | 2.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123235 |
| Вага | 8.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07919 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07921 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08045 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08025 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08159 |
| Вага | 0.87 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08163 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08387 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06376 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07912 |
| Вага | 1.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07758 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07910 |
| Вага | 0.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08191 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07396 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08737 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08847 |
| Вага | 1.01 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09002 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08190 |
| Вага | 0.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08261 |
| Вага | 1.74 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08494 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09003 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-00898 |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08666 |
| Вага | 3.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | сб0492cha |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с08848 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06959 |
| Вага | 2.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |