| Артикул | с08208 |
| Вага | 0.91 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08215 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08667 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08714 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08740 |
| Вага | 2.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7170р |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08730 |
| Вага | 2.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06955 |
| Вага | 2.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06951 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08081 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08555 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 123203 |
| Вага | 0.6 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 912-01403 |
| Вага | 1.13 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07560 |
| Вага | 6.27 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08044 |
| Вага | 0.78 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08554 |
| Вага | 0.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 122703s |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703l |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703ser |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703vet |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122703цв |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122836 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122889 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123223 |
| Вага | 0.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07973 |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08026 |
| Вага | 0.65 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08027 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123256 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08553 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |