| Артикул | к08332 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07397 |
| Вага | 6.33 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к08337 |
| Вага | 7.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05232 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08352 |
| Вага | 7.83 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08385 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08384 |
| Вага | 4.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08244 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07142 |
| Вага | 1.93 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06762 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06640 |
| Вага | 2.66 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06996 |
| Вага | 1.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06797 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07070 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к03947 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08371 |
| Вага | 4.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06811 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08367 |
| Вага | 4.45 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07112 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08361 |
| Вага | 2.19 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08358 |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08357 |
| Вага | 1.91 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08273 |
| Вага | 2.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07022 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08359 |
| Вага | 2.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06688 |
| Вага | 3.38 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08272 |
| Вага | 4.47 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06427 |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06432 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08237 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |