| Артикул | к08104 |
| Вага | 3 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08249 |
| Вага | 3.04 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07130 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06477 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08277 |
| Вага | 0.99 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08279 |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04933 |
| Вага | 2.28 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06414 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06386 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08248 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06801 |
| Вага | 1.04 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07546 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08247 |
| Вага | 7.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08236 |
| Вага | 2.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06823 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07478 |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08215 |
| Вага | 3.48 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08235 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05836 |
| Вага | 1.97 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07966 |
| Вага | 3.07 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06753 |
| Вага | 3.81 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07012 |
| Вага | 4.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Емаль, З каменями |
| Артикул | к07140 |
| Вага | 2.15 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06761 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08226 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07113 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07196 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08231 |
| Вага | 1.54 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07182 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |