| Артикул | к07366 |
| Вага | 6.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08225 |
| Вага | 1.34 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08229 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08230 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08084 |
| Вага | 5.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06868 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06789 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06999 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06306 |
| Вага | 1.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08191 |
| Вага | 3.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06818 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08204 |
| Вага | 4.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08206 |
| Вага | 3.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08205 |
| Вага | 3.89 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06997 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07177 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06161 |
| Вага | 2.4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к04428 |
| Вага | 1.44 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06800 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08199 |
| Вага | 2.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08200 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07181 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08197 |
| Вага | 1.89 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08196 |
| Вага | 1.65 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08194 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06181 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05259 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07153 |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07388 |
| Вага | 2.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07971 |
| Вага | 0.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |