| Артикул | к08259 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06449 |
| Вага | 2.14 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08255 |
| Вага | 2.86 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08243 |
| Вага | 2.76 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05996 |
| Вага | 3.58 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08304 |
| Вага | 5.7 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07381 |
| Вага | 3.37 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08373 |
| Вага | 3.35 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08311 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08307 |
| Вага | 2 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08300 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08299 |
| Вага | 4.56 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07046 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07059 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08296 |
| Вага | 2.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07053 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07099 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06507 |
| Вага | 2.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08303 |
| Вага | 5.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08302 |
| Вага | 1.96 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08301 |
| Вага | 6.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07119 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07160 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08290 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08142 |
| Вага | 2.93 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08285 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08289 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08278 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08276 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08186 |
| Вага | 3.11 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |