| Артикул | к07046 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07059 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07053 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07099 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07119 |
| Вага | 1.29 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0639pu |
| Вага | 3.65 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06477 |
| Вага | 1.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07109 |
| Вага | 0.97 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | К08312 |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06180 |
| Вага | 2.03 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06414 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06823 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08300 |
| Вага | 3.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07113 |
| Вага | 1.36 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06789 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 069810 |
| Вага | 2.09 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07950 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06868 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06818 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1857/1p-HRUB |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Рубін, З каменями |
| Артикул | 069890 |
| Вага | 2.07 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Шпінель, З каменями |
| Артикул | 1857/1p-HSPH |
| Вага | 2.12 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к06181 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0572nl |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 235831121 |
| Вага | 2.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06278 |
| Вага | 3.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Циркон SWAROVSKI |
| Артикул | к05839 |
| Вага | 0.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 054780 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |