| Артикул | кб0481nl |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0502z |
| Вага | 1.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0520nl |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0521nl |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0513cha |
| Вага | 3.06 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0550nl |
| Вага | 3.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0608ri |
| Вага | 3.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0123lg(0,31) |
| Вага | 3.74 (грам) |
| Метал | Жовте золото 750", Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к05800 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06385 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06827 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 3936 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0394z |
| Вага | 2.78 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0484nl |
| Вага | 3.09 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |