| Артикул | к07057 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05601 |
| Вага | 2.16 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06798 |
| Вага | 1.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1828/1р-HSPH |
| Вага | 1.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Сапфір, З каменями |
| Артикул | к08154 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к04993 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06815 |
| Вага | 1.09 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07060 |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1836/1р-PWTNS |
| Вага | 3.99 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Перли (натуральні), Сапфір, З каменями |
| Артикул | к08155 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05593 |
| Вага | 3.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0158 |
| Вага | 0.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0170са |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | кб0269lg |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06273 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0306lg |
| Вага | 1.02 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06288 |
| Вага | 3.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0191ca |
| Вага | 1.84 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |
| Артикул | к06629 |
| Вага | 1.15 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0348ca |
| Вага | 1.56 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10028b |
| Вага | 1.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 101-10028 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к06826 |
| Вага | 1.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0380nl |
| Вага | 2.62 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07044 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0414 |
| Вага | 2.37 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0462са |
| Вага | 1.46 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0485nl |
| Вага | 2.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0496ch |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |