| Артикул | к06743 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08525 |
| Вага | 0.96 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07511 |
| Вага | 1.81 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к08488 |
| Вага | 0.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08487 |
| Вага | 0.92 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07586 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07643 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | кб0665va |
| Вага | 2.83 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0667va |
| Вага | 2.31 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к08449 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 112847 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1927/1р-HRUB |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1927/1р-HSPH |
| Вага | 1.86 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 901-01568 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0515cha |
| Вага | 2.92 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0652cha |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0649rc |
| Вага | 2.43 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0514cha |
| Вага | 2.53 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к07112 |
| Вага | 1.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07203 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0621ca |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0620ca |
| Вага | 1.19 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0619ca |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0635ca |
| Вага | 1.41 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0631ca |
| Вага | 1.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | кб0625ca |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | кб0623ca |
| Вага | 1.47 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З каменями, З натуральними каменями |
| Артикул | к07952 |
| Вага | 1.73 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0600ri |
| Вага | 2.34 (грам) |
| Метал | Біле золото 750" |
| Вставка | З натуральними каменями |