| Артикул | к06803 |
| Вага | 1.2 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06814 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07598 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07587 |
| Вага | 1.63 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05801 |
| Вага | 1.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05984 |
| Вага | 1.11 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06819 |
| Вага | 1.23 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07644 |
| Вага | 1.76 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 25301121 |
| Вага | 1.7 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | к06820 |
| Вага | 1.26 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к06804 |
| Вага | 1.33 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07051 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07645 |
| Вага | 1.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к05288 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06475 |
| Вага | 1 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к08153 |
| Вага | 1.87 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к05595 |
| Вага | 2.17 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к06795 |
| Вага | 1.1 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07045 |
| Вага | 1.78 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07065 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | 1828/1р-QGR |
| Вага | 2.06 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Кварц, З каменями |
| Артикул | к07599 |
| Вага | 1.25 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | к07048 |
| Вага | 1.62 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | к07052 |
| Вага | 1.79 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | кб0537м |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Діамант |