| Артикул | 123289 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07995 |
| Вага | 2.22 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с05029 |
| Вага | 2.02 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07307 |
| Вага | 0.63 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123502 |
| Вага | 4.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08086 |
| Вага | 1.69 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08877 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123449 |
| Вага | 8.9 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06712 |
| Вага | 1.57 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08210 |
| Вага | 1.72 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07152 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08665 |
| Вага | 2.32 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07110 |
| Вага | 2.38 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08108 |
| Вага | 1.08 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08820 |
| Вага | 1.71 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09224 |
| Вага | 1.3 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7341 |
| Вага | 3.25 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07992 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07141 |
| Вага | 1.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07187 |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08007 |
| Вага | 2.36 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08822 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09311 |
| Вага | 1.98 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08697 |
| Вага | 2.1 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09253 |
| Вага | 1.43 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09255 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08107 |
| Вага | 1.05 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123455 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с09186 |
| Вага | 1.51 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |