| Артикул | с08010 |
| Вага | 2.84 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З каменями |
| Артикул | с08048 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08532 |
| Вага | 3.82 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08770 |
| Вага | 4.13 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06857 |
| Вага | 4.24 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08067 |
| Вага | 1.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08531 |
| Вага | 2.21 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 7456р |
| Вага | 4.35 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123503 |
| Вага | 3.5 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123454 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123436 |
| Вага | 3.7 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01875 |
| Вага | 0.83 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с01874 |
| Вага | 0.75 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06101 |
| Вага | 2.59 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | 122705 |
| Вага | 6.1 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06960 |
| Вага | 5.16 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с06961 |
| Вага | 6.18 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122783 |
| Вага | 3.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122781 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 122786 |
| Вага | 4.4 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07101 |
| Вага | 1.67 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07139 |
| Вага | 0.54 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07138 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07186 |
| Вага | 1.77 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07311 |
| Вага | 0.68 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07009 |
| Вага | 3.23 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585", Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07448 |
| Вага | 2.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07431 |
| Вага | 2.5 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 123159 |
| Вага | 2.8 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Емаль |
| Артикул | с07218 |
| Вага | 1.55 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |