| Артикул | с07149 |
| Вага | 4 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08880 |
| Вага | 1.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04412 |
| Вага | 1.4 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с04418 |
| Вага | 1.64 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Фіаніт |
| Артикул | с07312 |
| Вага | 0.88 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08821 |
| Вага | 1.68 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 902-01273 |
| Вага | 3.41 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07144 |
| Вага | 1.9 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08731 |
| Вага | 2.35 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08772 |
| Вага | 3.63 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07742 |
| Вага | 0.82 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | 310831121 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | 310842421 |
| Вага | 1.88 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | З натуральними каменями |
| Артикул | с06953 |
| Вага | 4.26 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07319 |
| Вага | 3.9 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08040 |
| Вага | 1.85 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08534 |
| Вага | 1.94 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08598 |
| Вага | 6.07 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | OR138410 |
| Вага | 3.22 (грам) |
| Метал | Срібло 925" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07049 |
| Вага | 5.2 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07153 |
| Вага | 0.8 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07190 |
| Вага | 4.53 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08673 |
| Вага | 6.58 (грам) |
| Метал | Червоне золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с07142 |
| Вага | 3.66 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08393 |
| Вага | 2.29 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08558 |
| Вага | 6.03 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | с08771 |
| Вага | 4.06 (грам) |
| Метал | Жовте золото 585" |
| Вставка | Без каменів |
| Артикул | сб0254sth |
| Вага | 2.61 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Демантоїд |
| Артикул | с06994 |
| Вага | 4.95 (грам) |
| Метал | Біле золото 585" |
| Вставка | Без каменів |